درباره ما
_

درباره ما؟

اگر از دریافت اطلاعات متناقض، سر خورده و دلسرد شده اید، با ما تماس بگیرید تا پکیج کاملی از خدمات با ارزش را دریافت کنید.از دریافت اطلاعات متناقض، سر خورده و دلسرد شده اید ؟ با ما تماس بگیرید تا پکیج کاملی از خدمات با ارزش را دریافت کنید.

شرکت ما با شرکای تجاری خود از سال 2008 در آلمان مشغول به فعالیت است و با ترکیبی از 8 نفر نیروی انسانی زبده شامل دو وکیل مجرب، طی 7 سال موفق شده تجربه و خدمات خود را گسترش دهد و ده ها مورد پرونده موفق را در کارنامه خود ثبت کند. دفتر ما در قلب تجاری شهر فرانکفورت آلمان قرار دارد و ملاقات حضوری برای مراجعین و موکلین محترم با هماهنگی قبلی، امکان پذیر است. افراد و شرکت های زیادی قصد تاسیس شرکت جدید یا شعبه شرکت خود در آلمان را دارند. همچنین جوانان و افراد میانسال زیادی قصد مهاجرت به آلمان از طریق شرکت در دوره های کارآموزی را دارند.ما تجربه و دانش خود را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا در زمان و هزینه شما در مراحل مختلف ایجاد و اداره شرکت صرفه جویی فراوانی صورت پذیرد.

 • شركا تجاری
 • زنجيره كامل خدمات
 • تجربه ای گرانبها
  چرا ما ؟
  _

  چرا انتخاب ما ؟

  خدمات ما در گذشته تنها به ثبت شرکت و اخذ اقامت محدود می شد، اما هم اکنون زنجیره کامل خدمات را از ابتدا تا انتها در اختیار شما قرار خواهیم داد. این وجه تمایز ماست.
  100

  دانش و تجربه

  100

  مشاوره

  100

  زنجیره کامل خدمات

  100

  پکیج کاملی از اطلاعات