شرکتهای برتر
_

شرکتهای برترآوسبیلدونگ

_

آوسبیلدونگ آلمان چیست؟

تعریف ساده آوسبیلدونگ آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق کسب تخصص در دوره‌های فنی حرفه ای “آوسبیلدونگ” گفته می‌شود. در این دوره‌ها آموزش‌های عملی و تئوری همزمان باهم تدریس شده و شما با شرکت در این دوره‌ها قادر به ورود به بازار کار آلمان می‌باشید. همان‌طور که مطلع هستید، ساز و کار سیستم آموزشی و شرایط تحصیل در آلمان با دیگر کشورها کمی متفاوت است آلمانی‌ها برای اینکه بتوانند آموزش‌های تئوری را به آموزش‌های عملی نزدیک‌تر کنند و در نتیجه کارآمدی آموزشی را ارتقا ببخشند، ساختاری ایجاد نمودند تا بسیاری از رشته‌‎های تحصیلی که نیاز به کارعملی دارند، در دوره‌های آموزشی-مهارتی که به دوره آوسبیلدونگ (Ausbildung) معروف هستند، تعریف شده و متناسب با ظرفیتشان، آموزش عملی برای آن‌ها اجرا شود.

ویزای آوسبیلدونگ آلمان

اگر شما هم در جرگه افرادی هستید که سودای مهاجرت به آلمان و دستیابی به یک فرصت شغلی خوب را دارید، توصیه می‌کنیم حتما با دوره‌های آموزش حرفه ای آوسبیلدونگ (Ausbildung ) در آلمان بیشتر آشنا شوید. گفته می‌شود، بیش از ۱۰۰۰ نوع دوره آموزشی آوسبیلدونگ در آلمان وجود دارد که هر کدام از آنها منجر به رسیدن به کار و حرفه خاصی می‌شود. البته هر کدام از این دوره‌ها اقتضائات و پیش نیازهای خودشان را دارند اما با کمک گرفتن از مشاوران خوب، می‌توانید در رشته‌ای که دوست دارید، مطلوب خودتان را بجویید.

رشته های پرطرفدارآوسبیلدونگ
_

لیست رشته های پرطرفدار آوسبیلدونگ آلمان

دوره های اپتومتریست/ دوره های آرایشگر (شش ماه)/ دوره های آشپز/ دوره های برقکار صنعتی/ دوره های تکنیسین تاسیسات/ دوره های راننده قطار و لوکوموتیوران/ دوره های مهندسی مکانیک/ دوره های برقکار/ دوره های برنامه نویسی/ دوره های بینایی سنج/ دوره های پرستار (سه سال)/ دوره های داروسازی (چهار سال)/ دوره های دستیار پزشک/ دوره های دندانساز/ دوره های شیمی و فیزیک/ دوره های صنایع غذایی/ دوره های طراحی صنعتی/ دوره های عمران و نقشه برداری/ دوره های فروشندگی/ دوره های فروشنده تجهیزات کامپیوتری/ دوره های کارمند آزمایشگاه شیمی/ دوره های کشاورزی و صنایع چوب/ دوره های متخصص IT (سه سال)/ دوره های متخصص علم شنوایی‌شناسی/ دوره های متخصص کامپیوتر در دو شاخه برنامه نویسی و شبکه/ دوره های مسئول کارهای دفتری/ دوره های مکاالکترونیک (سه سال)/ دوره های مکانیک (سه سال)/ دوره های هتلداری/ دوره های دستیار پزشک/ دوره های بازاریابی/ دوره های رسانه/ دوره های مکاترونیک/ دوره های معماری داخلی/ دوره های تکنسین بیهوشی (سه سال)/ دوره های تکنسین اتاق عمل (سه سال)

آوسبیلدونگ‌ فناوری‌اطلاعات

آوسبیلدونگ پرستاری

آوسبیلدونگ جوشکاری

آوسبیلدونگ آرایشگری

آوسبیلدونگ دکوراسیون داخلی

آوسبیلدونگ هتلداری

آوسبیلدونگ شیرینی پزی

آوسبیلدونگ فروشندگی

آوسبیلدونگ
_

شرایط ویزای آوسبیلدونگ ؟

  • ثبات تمکن مالی: در صورت عقد قرارداد کاری با کارفرما آلمانی نیازی به اثبات تمکن مالی ندارید
  • سن: در صورت عقد قرارداد کاری مشمول هیچ محدودیت سنی نمی‌شوید، در غیر اینصورت باید سنتان زیر ۲۵ سال باشد
  • مدرک تحصیلی: داشتن مدرک دپیلم کافی است
  • سابقه کار: برای شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ نیازی به سابقه کار ندارید
حقوق دریافتی
_

حقوق دوره‌های آوسبیلدونگ ؟

در طی دوره‌های آموزش شغلی دوگانه (duale Ausbildung) به شما حقوق ماهانه نیز پرداخت می‌شود. مقدار این حقوق شما، بستگی به دوره‌ای که در آن ثبت نام کرده‌اید دارد و یا اینکه در کدام شهر دوره مذکور را می‌گذرانید. معمولا دوره های‌آوسبیلدونگ‌ها سه سال طول می‌کشد و هر سال که سپری می‌شود، حقوق ماهانه فرد متقاضی افزایش می‌یابد. بیاد داشته باشید از این حقوق دریافتی شما، مبلغی به عنوان حق بیمه‌های اجتماعی هم کسر می شود.
زمان ثبت نام
_

زمان ثبت نام دوره‌های آوسبیلدونگ آلمان

مدرک آسبیلدونگ
_

مدرک آوسبیلدونگ آلمان مورد تایید کدام کشورها است؟